czwartek, 26 czerwca 2014

Pomyłka


I oto jest. Uch, wzięłam się w garść i po raz pierwszy dotrzymałam słowa co do terminu wstawienia rozdziału. xD Cieszę się, że pomysł z krótszymi, ale za to częstszymi rozdziałami przypadł do gustu. ^^

6 komentarzy:

 1. Krótsze rozdziały, moim zdaniem, czyta się zdecydowanie przyjemniej, ale cokolwiek napiszesz, długie czy krótkie, przeczytam z zapartym tchem. Czekam cierpliwie na następny rozdział i bardzo dziękuję Ci za to, że mnie informujesz. Pozdrawiam serdecznie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wdrapywanie się na czwarte piętro, brzmi jak niezła rozrywka na niedzielne popołudnie...xD
  Ach, ten Chase! Specjalnie trzyma mnichów w niepewności, żeby JESZCZE odrobinkę ich podręczyć.
  I szkoda mi Iwana. Racja, dziecku najłatwiej wmówić, że pewne sprawy mają być tak i tak, a nie inaczej, a te po prostu je akceptują. Jak my w szkołach ._.
  Ogółem rozdział jak zawsze dobry. Czekam na kolejny! ^ ^

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawiałam sie czy w końcu Kimikon otowrzy paczkę. Prawdę mówiąc myslałam, ze dostanie paczuszkę z panem jakiegoś spisku. Kurcze, wszystko u mnie jakby sprowadza się do tego, że oni będą walczyć o tą swoją wolność. Ale skoro jej nie otworzyła, to oznacze, że w drodze do oddania jej coś się wydarzy. :D Coś na pewno... Dobra, pożyjemy zobaczymy. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie szkoda mi Iwana. Hm, Kumiko, a nie Kimiko... Niech otworzy te paczkę!

  OdpowiedzUsuń
 5. To nie wróży dobrze... To było ukartowane! Kimiko z jakiegoś powodu MUSI tam iść, ale dlaczego? Szkoda, że tak krótko :c Mam nadzieję na trochę akcji *-* Spadam do kolejnego opka C:

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mam co napisać, ale chcę dać znać że cały czas czytam. W każdym razie ten rozdział również mi się podoba.
  Pozdrawiam
  /Bianka

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Prawa autorskie

Wszelkie zamieszczone na stronie teksty stanowią wyłączną własność ich autorki – Raylie. Kopiowanie, zmienianie i rozpowszechnianie tekstów w innych celach niż użytek własny jest zabronione i podlega karze zgodnie z: Dz. U. Nr 24, poz 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.